ارسال به دیگران پرینت

بازیگر جنجالی: سناریو احترام به پایان رسید| انتقاد بازیگر جنجالی از خانواده اش

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی در استوری اش نوشته است، سناریو احترام به پایان رسید. ریحانه پارسا این بازیگر جنجالی از خانواده اش انتقاد کرد. ریحانه پارسا بر این باور است که خانواده اش برای مهم نیست و بمیرن هم برایش اهمیتی ندارد.

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی در استوری اش نوشته است، سناریو احترام به پایان رسید. ریحانه پارسا این بازیگر جنجالی از خانواده اش انتقاد کرد. ریحانه پارسا بر این باور است که خانواده اش برای مهم نیست و بمیرن هم برایش اهمیتی ندارد. 

این اظهار نظر ریحانه پارسا از شخصیتی مثل او دور از ذهن نیست، مدتی قبل این بازیگر جوان در اینستاگرام خود رسما اعلام کرد که می خواهد کارهای غیراخلاقی را آغاز کند. او حتی عکس برهنه خود را نیز منتشر کرد. اما چند روز بعد همه عکس های قدیمی اش را پاک کرد .

ریحانه پاسا بازیگر ایرانی که مدتی قبل از کشور خارج شد،با پست ها و استوری هایی که منتشر می کند همیشه جنجال برانگیز بوده و سوژه رسانه ها قرار گرفته است.او به تازگی به پدر و مادرش هم توهین کرد .

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی که پس از خروج از کشور ادعاهای جنجالی و حاشیه ساز داشته است.  ریحانه پارسا بازیگر زن ایرانی در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود استوری عجیب و غریبی را منتشر کرد. ریحانه پارسا در میان تعداد زیادی استوری که در 24 ساعت گذشته منتشر کرد در یکی از همین استوری ها نوشت: من خانوادم برام مهم نیست، بمیرن هم اهمیت نداره.اینقدر قصه های پرغصه خیلی از این بنده خداها نسازید،دارن زندگیشونو می کنند. خانواده چیه؟ کیه؟انسان تنها آفریده شده و تنها متولدوتنها میمیرید. سناریو احترام به اتمام رسید.

Screenshot_2021-04-05 Stories • Instagram(1)

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه