ارسال به دیگران پرینت

چرا گاندو حاشیه ساز شد؟| حساسیت گاندو به دلیل مسائل سیاسی، اقتصادی است

حساسیت گاندو به دلیل مسائل سیاسی، اقتصادی است. چرا گاندو حاشیه ساز شد؟ بهتر است ناگفته‌های سریال «گاندو» را از زبان وحید رهبانی بازیگر نقش محمد در سریال گاندو بخوانید.

حساسیت گاندو به دلیل مسائل سیاسی، اقتصادی است. چرا گاندو حاشیه ساز شد؟ بهتر است ناگفته‌های سریال «گاندو» را از زبان وحید رهبانی بازیگر نقش محمد در سریال گاندو بخوانید. 

وحید رهبانی گفت: سعی کردم در «گاندو» نقشم را طوری بازی کنم که صداقت در بازی و رفتارم دیده شود.

وحید رهبانی بازیگر نقش «محمد» در سریال «گاندو»، در گفت‌وگو با ما درباره بازی در نقش یک مأمور امنیتی گفت: فکر نکنم با بازی در این سریال کار ویژه‌ای کرده باشم. تنها سعی کردم دستورات کارگردان را اجرا کنم که تا جایی که ممکن است، کار واقعی به نظر برسد.وی در پایان درباره سانسور این مجموعه و حساسیت موضوع آن بیان کرد: من اطلاع ندارم که کجای این سریال سانسور شده و کجا سانسور نشده است. بهتر است این سوال را از تهیه‌کننده و کارگردان بپرسید. تنها وظیفه من به عنوان بازیگر، بازی درست برای نشان دادن واقعیت‌های موجود در این سریال است. حساسیت گاندو نیز به این دلیل است که درباره مسائل سیاسی و اقتصادی صحبت می‌کند و روی آن‌ها مانور می‌دهد.

رهبانی درباره بازخورد‌هایی که از مردم درباره سریال «گاندو» گرفته، گفت: خدا را شکر می‌کنم وقتی بازخورد مثبت از مردم چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقع می‌گیرم، احساس خوبی دارم. از اینکه مردم درباره اتفاقات گاندو با هم صحبت می‌کنند، خوشحال می شوم. البته ممکن است عده‌ای هم از این سریال خوششان نیامده باشد و اگر برخی در توییتر واکنش منفی نشان دادند، ایرادی ندارد. بالاخره باید همه صدا‌ها شنیده شود؛ اتفاقاً فکر می‌کنم وقتی همه با یک اثر هنری موافقت می‌کنند، ایرادی هست.

وی درباره اینکه «گاندو ۱» را  دوست دارد یا فصل دوم آن را، توضیح داد: کنجکاو نبودم که بدانم قضیه چه می‌شود؛ تنها این را می‌دانستم که خودم را به فرد خوبی یعنی جواد افشار می‌سپارم. من مسیر درست را مسیر کارگردان می‌دانم و همزمان به عنوان ماموری که عاشق کشورش است، سعی کردم صداقت را در بازی و رفتارم داشته باشم. حالا اینکه نقش محمد چقدر به نتیجه رسیده باشد و برای مخاطب باور پذیر باشد، باید از مردم بپرسید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • fateme ارسالی در

    سلام آقا وحید عزیز تشکر فراوان. عالییییییی بودین تو این نقش. و هنرمندی تون در ایفای نقش حرف نداشت. بینهایت سپاس. عزیز تولدتون پیشاپیش مبارک..

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه