ارسال به دیگران پرینت

مردم در ایتالیا مجددا قرنطینه شدند

قرنطینه ۳ روزه سراسری در ایتالیا

شصت میلیون ایتالیایی دوباره در قرنطینه سراسری قرار گرفتند.

دولت ایتالیا همزمان با اغاز تعطیلات عید پاک و به منظور مقابله با شیوع بیشتر ویروس انگلیسی و جلوگیری از خروج مردم از خانه‌های خود، برای ۳ روز قرنطینه سراسری برقرار کرد.

این در حالی است که ایتالیا از چند هفته پیش در پی اوج موج سوم کرونا به دو رنگ نارنجی و قرمز تقسیم شده است و قرنطینه و محدودیت‌های شدید کرونایی در دو سوم این کشور اجرا می‌شود و مردم فقط با دلایل بسیاری ضروری و همراه داشتن اظهارنامه می‌توانند از خانه خارج شوند.

یک شهروند ایتالیایی گفت: در وضعیت دشواری هستیم و هر چند از ادامه قرنطینه و خانه نشینی خسته شده ایم، ولی باید باز تحمل داشته باشیم و امیدوار باشیم که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و واکسن به زودی کرونا را شکست خواهیم داد.

درایتالیا که ۳ هفته بسیار دشوار را پشت سر گذاشته است، در حال حاضر میانگین مبتلایان روزانه به کرونا ۲۳ هزار نفر و میانگین روزانه قربانیان همچنان ۵۰۰ نفر است. دولت ایتالیا اعلام کرده است که در پایان قرنطینه ۳ روزه سراسری، محدودیت‌های سخت گیرانه وقرنطینه بر اساس رنگ‌های نارنجی و قرمز همچون هفته‌های گذشته، برای دست کم یک ماه دیگر در این کشور ادامه خواهد داشت.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه