ارسال به دیگران پرینت

دلِ پُر قالیباف از روحانی| قالیباف: چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟ رفراندوم لازم است

گویا قالیباف دل پری از روحانی دارد. قالیباف در واکنش به اظهارات اخیر روحانی نوشت: چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟ رفراندوم لازم است. در چند ماه اخیر سخنان روحانی واکنش بسیاری از مردم و سیاستمداران را برانگیخته است که این بار محمدباقر قالیباف نسبت به درخواست روحانی برای قالیباف واکنش نشان داد.

گویا قالیباف دل پری از روحانی دارد. قالیباف در واکنش به اظهارات اخیر روحانی نوشت: چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟ رفراندوم لازم است. در چند ماه اخیر سخنان روحانی واکنش بسیاری از مردم و سیاستمداران را برانگیخته است که این بار محمدباقر قالیباف نسبت به درخواست روحانی برای قالیباف واکنش نشان داد.  

گفتنی است که این هفته روحانی در جلسه هیات دولت گفته بود: «برای مشکلات پیچیده کشور راه حلی جز همه پرسی نداریم. ۴ سوال اساسی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وجود دارد؛ اگر یک رفراندوم گذاشته شود، تمام دعوا‌های جناحی و حزبی خیلی راحت حل می‌شود.»

قالیباف در واکنش به اظهارات اخیر روحانی نوشت: زمانی می‌گفتند مجلس کاره‌ای نیست و نمی‌تواند تغییری ایجاد کند. حالا می‌گویند چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟ رفراندوم لازم است.

رییس مجلس شورای اسلامی، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت:

«زمانی می‌گفتند مجلس کاره‌ای نیست و نمی‌تواند تغییری ایجاد کند.

با فعالیت مجلس یازدهم،هم صنعت هسته‌ای مجدد به راه افتاد و مقدمات رفع تحریم‌های آمریکا فراهم شد و هم ظرفیت بحران‌سازی لایحۀ بودجه درحد توان دولت مهار شد.

حالا می‌گویند چرا مجلس تصمیمات مهم را بگیرد؟رفراندوم لازم است.

این بدان معنی است که با لطف خدا، مجلس توانسته است خواسته‌ها و ارادۀ مردم را محقق کند و با استفاده از ظرفیت‌های مغفول‌ماندۀ قانونی خود، قدرت قوۀ مقننه را احیا کند.

فارغ از حواشی و جنجال‌ها، مجلس یازدهم آمادۀ برداشتن گام‌های بلندتری است.»

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه