خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

افزایش قیمت مصوب مرغ

بر اساس تصمیم قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف‌کننده از کیلویی ۲۰ هزار و ۴۰۰ به کیلویی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش یافت.

قرارگاه ساماندهی مرغ کشور به ریاست وزیر جهاد کشاورزی و با حضور نمایندگانی از ارگان‌های مختلف از جمله قوه قضاییه و وزارت صمت در آخرین جلسه خود در راستای ساماندهی تولید گوشت مرغ و بر اساس قیمت مولفه‌های تولید نرخ مصوب مرغ را افزایش داد.

بر این اساس قیمت مرغ منجمد در سرد خانه کیلویی ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت مرغ منجمد برای مصرف‌کننده کیلویی ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان، قیمت مرغ زنده در کشتارگاه کیلویی ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان، قیمت مرغ آماده طبخ در میدان بهمن تهران کیلویی ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت مرغ آماده طبخ برای مصرف کننده کیلویی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شد.

در این جلسه مصوب شد که سازمان تعزیرات حکومتی با همکاری وزارت صمت، اتاق اصناف و سایر نهادهای مسئول بر رعایت دقیق این مصوبه نظارت و با هر گونه انحراف در این خصوص برخورد قانونی انجام شود.

منبع: دولت بهار
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ابراهیم ارسالی در

  شما ها دردتون فقط گراننننننننننننن کردن چرا همش میگید نیست نداریم لامصب هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 • ناشناس ارسالی در

  دنیا داره بهمون میخنده .مردم و مسوولین بدنبال مرغ و برنج و روغن و ....‌

 • ناشناس ارسالی در

  قرارگاه ساماندهی مرغ!!!!! مگه داریم .مگه میشه .!!!
  اینها بدنبال کم شان کردن نام قرارگاه هستند .
  قرارگاه خاتم النبیا ،قرارگاه .....این همه اسم میتونستن بزارن .بعد مرغ چیه که این همه دستگاه طویل و عریض
  حداقل بگین دفتر ساماندهی .واقعا که
  مثلی هست که میگه خ*ر از قبرس میارن .ببخشید ولی همچین فی البداحه اومد .

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه