خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

ماجرای واکسن زدن علی دایی در آمریکا | آیا علی دایی هم در آمریکا واکسن کرونا می زند؟

ماجرای واکسن زدن علی دایی در آمریکا چیست؟ آیا علی دایی هم در آمریکا واکسن کرونا می زند؟ از همین الان توصیه می کنیم که اگر علی دایی هم در آمریکا واکسن زد مانند جریان واکسن زدن شهاب حسینی جنجال به پا نکنید.

ماجرای واکسن زدن علی دایی در آمریکا چیست؟ آیا علی دایی هم در آمریکا واکسن کرونا می زند؟ از همین الان توصیه می کنیم که اگر علی دایی هم در آمریکا واکسن زد مانند جریان واکسن زدن شهاب حسینی جنجال به پا نکنید.

از جمع فوتبالی‌های مقیم آمریکا احمد سجادی، محمد محمدی و ناصر پورمهدی واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند. مجید صالح، داریوش یزدانی، وحیدطالب لو، محمد خاکپور و ... در نوبت تزریق واکسن قرار دارند.

علی دایی آقای گل فوتبال جهان که قبل از تعطیلات نوروز همراه با خانواده به آمریکا سفر کرده است شنبه هفته آینده به تهران باز خواهد گشت.

شهریار فوتبال کشورمان حدود ۱۷ سال قبل در منطقه سانفرانسیسکو یک خانه برای خود خریداری کرد اما امسال سفری به این محل نداشته و از ابتدای مسافرت به ینگه دنیا در هتل بورلی هیلتون اقامت داشته است.

در آمریکا تزریق واکسن کرونا سلسله‌ مراتب خاص خودش را دارد و کلینیک‌هایی که این واکسن را تزریق می‌کنند در صورت عدم مراجعه افراد واجد شرایط واکسن‌های باقی مانده را به افرادی که در صف انتظار قرار دارند ترزیق می‌کنند و یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون به همین شیوه واکسن زد. باید دید آقای گل جهان نیز در مدت حضورش در لس آنجلس واکسن زده است یا خیر؟

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه