خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

اظهارات جدید ترامپ | ترامپ دوباره درباره ایران مدعی شد

ترامپ که در عمارت خود در فلوریدا میزبان یک مجلس عروسی بود، با در دست گرفتن میکروفون به اظهارنظر سیاسی پرداخت. ترامپ درباره ایران مدعی شد:‌ «آماده بودیم که به توافق برسیم. آن‌ها آماده بودند هرکاری انجام دهند و این یارو (بایدن) می‌رود و تحریم‌ها را برمی‌دارد و بعد می‌گوید حالا می‌خواهیم مذاکره کنیم».

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا از یک مجلس عروسی برای اظهارنظر علیه ایران استفاده کرد.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «بی‌بی‌سی»، ترامپ که در عمارت خود در فلوریدا میزبان یک مجلس عروسی بود، با در دست گرفتن میکروفون به اظهارنظر سیاسی پرداخت.

رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: «دائماً گزارش‌هایی را دریافت می‌کنم و به من درباره اوضاع مرزها می‌گویند، درباره چین و درباره ایران با من صحبت می‌کنند».

ترامپ درباره ایران مدعی شد:‌ «آماده بودیم که به توافق برسیم. آن‌ها آماده بودند هرکاری انجام دهند و این یارو (بایدن) می‌رود و تحریم‌ها را برمی‌دارد و بعد می‌گوید حالا می‌خواهیم مذاکره کنیم».

ترامپ در ادامه اظهارات جدید خود به بحران مرزی در جنوب آمریکا پرداخت و گفت: «[وضعیت] مرزها خوب نیست و از همیشه بدتر است. آنچه برای این کودکان در حال رخ دادن است این است که در کثافت زندگی می‌کنند. آن‌ها طوری زندگی می‌کنند که هیچ‌کس تاکنون نظیرش را ندیده است. هرگز چیزی مانند این وجود نداشته است».

ترامپ همچنین با تکرار ادعای تقلب در انتخابات سال گذشته آمریکا گفت: «آن‌ها به من گفتند قربان ۶۶ میلیون رأی بیاورید و انتخابات تمام است. من ۷۵ میلیون رأی آوردم و دیدید که چه شد».

رئیس جمهور سابق آمریکا افزود: «ساعت ده و نیم شب، آن‌ها ناگهان گفتند اتفاق عجیبی افتاده است، چرا در حال بستن مکان‌های معینی هستند؟ اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است».

ترامپ در حالی از میکروفون یک مجلس عروسی برای اظهارنظر سیاسی استفاده کرد که درپی حمله هوادارانش به کنگره آمریکا در روز تأیید پیروزی بایدن در انتخابات، بسیاری از رسانه‌های اجتماعی حساب کاربری او را مسدود کرده‌اند.

او در نهایت به‌خاطر «تحریک به شورش» و برای دومین بار مورد استیضاح قرار گرفته و حمایت شمار زیادی از هم‌حزبی‌های خود را نیز از دست داده است. مقامات ارشد حزب جمهوری‌خواه حتی در سخنرانی خداحافظی او نیز شرکت نکردند.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه