ارسال به دیگران پرینت

شهرداری هشدار داد: آماده‌باش تهران در پی وزش باد| شرایط جوی نامناسب در انتظار تهران

شهرداری هشدار داد: تهران در پی هشدار وزش باد آماده باش است. شرایط جوی نامناسب در انتظار تهران است. سرپرست شهرداری منطقه۲ تهران از آماده‌باش کامل ستاد مدیریت بحران و حوزه خدمات شهری منطقه با توجه به پیش‌بینی وزش باد شدید و شرایط جوی نامناسب خبر داد.

شهرداری هشدار داد: تهران در پی وزش باد آماده باش است. شرایط جوی نامناسب در انتظار تهران است. سرپرست شهرداری منطقه۲ تهران از آماده‌باش کامل ستاد مدیریت بحران و حوزه خدمات شهری منطقه با توجه به پیش‌بینی وزش باد شدید و شرایط جوی نامناسب خبر داد.

حسن صفات با تاکید بر اینکه برای مقابله با موقعیت پیش رو پیش بینی های لازم انجام شده است، اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص وزش بادشدید، مدیریت شهری منطقه با آماده باش کامل تلاش دارد با استفاده از امکانات و تجهیزات مناسب موجود و نیز مشارکت شهروندان از مخاطرات احتمالی این پدیده، جلوگیری کند.

وی همچنین از شهروندان درخواست کرد تا حد ممکن از تردد غیرضروری در سطح شهر و ایستادن در نزدیکی اماکن پرخطر و فضاهای باز، نظیر کارگاه‌های ساختمانی، سازه‌های موقت و درختان که احتمال سقوط اجسام سنگین در اطراف آنها وجود دارد، خودداری کنند.

با پایش میدانی مستمر از نقاط آسیب پذیر، اقدامات لازم در خصوص رفع مشکلات احتمالی در سطح منطقه را انجام می‌دهند.

وی با اشاره به هشدار هواشناسی در خصوص وزش باد و احتمال خطر سقوط درختان و داربست ها و تیرهای برق و تابلوهای تبلیغاتی بر روی خودروها و ....تصریح کرد: در این زمینه حوزه خدمات شهری منطقه

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه