ارسال به دیگران پرینت

اعلام ممنوعیت سفر به استان قم در روزهای ۸ و ۹ فروردین

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با صدور اطلاعیه شماره ۸ خود، اعلام کرد: از آنجا که همانند سال گذشته امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ ۷ فروردین ۱۴۰۰ موضوع ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، ۸ و ۹ فروردین، به استان قم ممنوع می‌باشد.

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با صدور اطلاعیه شماره ۸ خود، اعلام کرد، سفر به استان قم در روزهای ۸ و ۹ فروردین، ممنوع است.

 متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

«باسمه تعالی

در ابتدا لازم است از آحاد ملت به‌ویژه عزیزانی که در اجرای توصیه‌های قبلی، از انجام مسافرت‌های غیرضروری خودداری نموده و با ماندن در منزل خادمین خود به‌ویژه کادر بهداشت و درمان را در خط مقدم این مبارزه یاری کردند، تقدیر و تشکر نماییم.

همانگونه که مستحضرید، سرعت شیوع ویروس جهش‌یافته انگلیسی در اکثر استان‌ها بالا رفته و بستری‌های روزانه را با افزایش مواجه نموده است و متاسفانه در آستانه حلول عید بزرگ انتظار و جشن فرخنده نیمه شعبان، این امر در شهر و استان قم نیز تشدید شده است.

از آنجا که همانند سال گذشته امکان برگزاری مراسم عید بزرگ نیمه شعبان در مسجد جمکران مهیا نیست، برابر تصمیمات جلسه شصت و دوم ستاد ملی مورخ ۷ فروردین ۱۴۰۰ موضوع ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری، ۸ و ۹ فروردین، به استان قم ممنوع می‌باشد. لذا از عموم هم‌وطنان عزیز درخواست می‌شود از عزیمت به این استان و مسجد جمکران پرهیز نمایند.»

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه