ارسال به دیگران پرینت

انتقاد فراستی از قورباغه و نوید| فراستی: نوید محمدزاده اصلا خوب نیست

فراستی از قورباغه و نوید محمدزاده انتقاد کرد. فراستی گفته است، نوید محمدزاده اصلا خوب نیست. نوید محمدزاده بازیکن شناخته شده ای است.

فراستی از قورباغه و نوید محمدزاده انتقاد کرد. فراستی گفته است، نوید محمدزاده اصلا خوب نیست. نوید محمدزاده بازیکن شناخته شده ای است.

مسعود فراستی شب گذشته در میز نقد برنامه «هفت» به سریال «قورباغه» ساخته هومن سیدی پرداخت و گفت:به نظر من  «قورباغه» خیلی کار بدی نیست. به نظرم در مورد این فیلم و به خصوص در زمینه کارگردانی می توان در مورد آن حرف زد. به نظرم سیدی از فیلم قبلی اش جلوتر آمده است اما فیلمنامه آن ضعف دارد.

فیلمنامه خیلی مشکل دارد. اساس فیلمنامه «قورباغه» چیزی است که به اصطلاح هیپنوتزیم می کند. اشکال از همین جا شروع می شود.  این برای جلو بردن فیلم رئال کافی نیست. مصداق «قورباغه» هم نوید محمدزاده است که اصلا خوب نیست. در قسمت اول محیط اصلا ساخته نمی‌شود. آدم‌ها یا تیپ هستند یا شخصیت. در سینما این آدم‌ها در محیط زندگی‌شان معنا می‌شوند. در «قورباغه» اما این وجود ندارد. آدم‌ها حتی تیپ هم نیستند و مکان هم ساخته نمی‌شود. حتی ارتباط بین آن‌ها هم در نمی‌آید. حتی در جاهایی غیر منطقی می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه