ارسال به دیگران پرینت

احتمال رد صلاحیت سعید محمد| اصولگراها از سعید محمد حمایت نمی کنند

احتمال رد صلاحیت سعید محمد وجود دارد. به احتمال زیاد اصولگراها از سعید محمد حمایت نمی کنند. احمد زیدآبادی فعال رسانه ای در پیش بینی اعلام کرده است که احتمال رد صلاحیت سعید محمد وجود دارد.

احتمال رد صلاحیت سعید محمد وجود دارد. به احتمال زیاد اصولگراها از سعید محمد حمایت نمی کنند. احمد زیدآبادی فعال رسانه ای در پیش بینی اعلام کرده است که احتمال رد صلاحیت سعید محمد وجود دارد.

تحلیلگر مسایل سیاسی معتقد است: سردار سعید محمد در شمار "کاندیدا‌های نظامی" با مختصاتی که برخی محافل رسانه‌ای اصلاح‌طلب به آن دامن می‌زنند، قرار ندارد.

با این حساب، حضور سعید محمد در انتخابات ممکن است با ناخرسندی و خشم محافل ذی‌نفوذ اصولگرا روبرو شود و برای انصراف از رقابت، تحت فشار قرار گیرد. به نظرم اگر او بر حضور خود در انتخابات اصرار ورزد، از صافی نظارت استصوابی شورای نگهبان عبور نخواهد کرد!

احمد زید آبادی فعال رسانه ای در یادداشتی درباره پشت پرده فعالیت های انتخاباتی سردار محمد نوشت: سعید محمد فرماندۀ سابق قرارگاه خاتم الانبیاء با نوع اعلام ورودش به صحنۀ انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، نشان داد که کاندیدایی منفرد و تنهاست و نیروی مؤثری در سطح نهادهای رسمی از او حمایت نمی‌کند.

بنابراین، او در شمار "کاندیداهای نظامی" با مختصاتی که برخی محافل رسانه‌ای اصلاح‌طلب به آن دامن می‌زنند، قرار ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • محمد ارسالی در

  سعید محمد تنها نیست. دو احزاب منفعت طلب رو کنار میزنیم و پشت سر سردار می ایستیم. مرگ بر احزاب جاه طلب

  • ناشناس ارسالی در

   کجا باید ثبت نام کنیم پول بگیریم به برای سعید محمد نظر مثبت بنویسیم

  • ناشناس ارسالی در

   لشگر سایبری هم داره این سپاهی جنگ ندیده

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه