ارسال به دیگران پرینت

احتمال افزایش 50 درصدی بلیت سینما| شورای صنفی سینما: به دنبال افزایش بهای بلیت سینما هستیم

احتمال افزایش 50 درصدی بلیت سینما وجود دارد. شورای صنفی سینما گفته است، به دنبال افزایش بهای بلیت سینما هستیم. به نظر می رسد احتمال بلیت ۳۰هزار تومانی سینما در اکران ۱۴۰۰ وجود دارد.

احتمال افزایش 50 درصدی بلیت سینما وجود دارد. شورای صنفی سینما گفته است، به دنبال افزایش بهای بلیت سینما هستیم. به نظر می رسد احتمال بلیت ۳۰هزار تومانی سینما در اکران ۱۴۰۰ وجود دارد.

این روزها آئین نامه اکران سال ۱۴۰۰ درحالی با تعیین قیمت جدید بلیت در دست بررسی است که هنوز سرنوشت اکران نوروزی نامشخص است و هیچ تقاضایی از سوی فیلم ها قطعی نشده است. مسئله ضمانت بازگشت سرمایه مهمترین چالش پیشروی سینمای ایران در دوران کروناست و برخی تهیه کنندگان برای حل آن، حتی درخواست افزایش بهای بلیت تا ۴۰ هزار تومان را نیز مطرح کرده اند! اتفاقی که درصورت قطعیت می تواند همین مخاطب محدود را نیز از سینما دور کند. بهای فعلی بلیت سینما در پردیس های مدرن ۲۰ هزار تومان همراه با مالیات است

درحالی که سینمای ایران سال سخت کرونایی را بدون اکران مداوم سینمایی و با نمایش تنها ۱۵ فیلم و جذب حدود ۵۰۰ هزار تماشاگر به اتمام می رساند، شنیده ها حاکی است شورای صنفی نمایش طرح افزایش حداقل ۵۰ درصدی بهای بلیت سینما (۳۰ هزار تومان) را برای سال ۱۴۰۰ دنبال می کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه