ارسال به دیگران پرینت

وزارت خارجه جواب محسن رضایی را داد| کنایه وزارت خارجه به اظهارات محسن رضایی

وزارت خارجه جواب محسن رضایی را داد. کنایه وزارت خارجه به اظهارات محسن رضایی جالب است. در روزهای گذشته محسن رضایی اظهاراتی داشت که امروز وزارت خارجه اطلاعیه ای بر خلاف صحبت های محسن رضایی منتشر کرد.

وزارت خارجه جواب محسن رضایی را داد. کنایه وزارت خارجه به اظهارات محسن رضایی جالب است. در روزهای گذشته محسن رضایی اظهاراتی داشت که امروز وزارت خارجه اطلاعیه ای بر خلاف صحبت های محسن رضایی منتشر کرد. 

روابط عمومی وزارت‌ امور خارجه در اطلاعیه‌ای با اشاره به اظهارات محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک گفتگوی رسانه‌ای درباره عراق و سوریه، تاکید کرد که آنچه گفته شده است دیدگاه شخصی مصاحبه شونده بوده است.

در اطلاعیه روابط عمومی وزارت‌ امور خارجه آمده است: آنچه گفته شده است دیدگاه شخصی مصاحبه شونده بوده و با نگاه جمهوری اسلامی ایران فاصله دارد و ایران در همه موارد و مقاطع بر اساس اصل برادری به کمک دولت های عراق و سوریه شتافت که جلوه بارز آن را در مبارزه با داعش می توان دید.

اطلاعیه روابط عمومی وزارت‌ امور خارجه در ادامه افزوده است: ایران با درک خطر تروریسم بر منطقه و بنا به درخواست دولت عراق و سوریه برای مبارزه با داعش حضور پیدا کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه