ارسال به دیگران پرینت

کشتی اسرائیلی سوراخ شد| کشتی اسرائیلی در دریای عمان منفجر شد

کشتی اسرائیلی سوراخ شد. کشتی اسرائیلی در دریای عمان منفجر شد. رسانه های غربی از انفجار کشتی اسرائیلی باری در دریای عمان خبر دادند.

کشتی اسرائیلی سوراخ شد. کشتی اسرائیلی در دریای عمان منفجر شد. رسانه های غربی از انفجار کشتی اسرائیلی باری در دریای عمان خبر دادند.

آسوشیتدپرس طی گزارشی نوشت: روز جمعه یک کشتی باری متعلق به رژیم صهیونیستی که در آب های خاورمیانه در حال حرکت بود، منفجر شد.

شرکت بریتانیایی دریاد گلوبال اعلام کرد که کشتی باری آسیب دیده MV Helios Ray نام دارد و با پرچم کشور باهاما در حال حرکت بوده است.

داده های ردیابی ماهواره ای نشان داد که کشتی هلیوس ری قبل از اینکه ناگهان برگردد و به سمت تنگه هرمز حرکت کند، حدود ساعت 06:00 به وقت گرینویچ روز جمعه تقریباً وارد دریای عمان شده بود. این کشتی هنوز سنگاپور را به عنوان مقصد خود در ردیاب خود ذکر کرده است.

یک پایگاه داده کشتی سازمان ملل متحد صاحبان کشتی را به عنوان یک شرکت مستقر در تل آویو به نام شرکت کشتیرانی ری معرفی کرده است.

اولین تصاویر از حفره های ایجاد شده در بدنه کشتی تجاری اسراییل که در دریای عمان دستخوش انفجار شد

به گفته سازمان عملیات بازرگانی دریایی انگلستان که توسط نیروی دریایی انگلیس اداره می شود، خدمه این کشتی در سلامت کامل به سر می برند. انفجار، این کشتی را مجبور کرد که به نزدیکترین بندر برود.

گفته می شود محل انفجار، دریای عمان بوده است. این منطقه در سال 2019 شاهد انفجارهای پی در پی بود.

انفجار در کشتی انگلیسی در دریای عمان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه