خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

انتقاد نیکزاد از افزایش قیمت پیامک در سال آینده| نیکزاد: اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد این وضعیت رخ نمی داد

علی نیکزاد از افزایش قیمت پیامک در سال آینده انتقاد کرد. نیکزاد گفته است، اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد این وضعیت رخ نمی داد. نیکزاد از نمایندگان خواست به گران شدن هیچ موضوعی از جمله افزایش هزینه پیامک رای مثبت ندهند.

علی نیکزاد از افزایش قیمت پیامک در سال آینده انتقاد کرد. نیکزاد گفته است، اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد این وضعیت رخ نمی داد. نیکزاد از نمایندگان خواست به گران شدن هیچ موضوعی از جمله افزایش هزینه پیامک رای مثبت ندهند. 

نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده اپراتور‌های ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ۱۰ ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت کنند.

علی نیکزاد نایب رییس مجلس نیز تاکید کرد که مجلس طرفدار مردم و ارزانی است اما اگر دولت امور را به درستی رسیدگی می کرد، این وضعیت رخ نمی داد.او از نمایندگان خواست که به گران شدن هیچ موضوعی از جمله هزینه پیامک رای مثبت ندهند و دولت مخالف است.

در جریان بررسی این بند پیشنهادات متعددی برای افزایش قیمت پیامک مطرح شد که در واکنش به آن ها پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه توضیح داد که این مصوبه بدان معناست که مشترکین باید علاوه بر پول اپراتور، مبلغ دیگری را پرداخت کنند که این افزایش هزینه ها باعث نارضایتی مردم می شود.

نمایندگان در جلسه علنی عصر امروز (سه شنبه) مجلس و در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در بخش درآمدی بند (ی) تبصره ۶ ماده واحده این لایحه را تصویب کردند.

طبق مصوبه مجلس، کاربر (اپراتور)های ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی باید علاوه بر قیمت هر پیامک مبلغ ده (۱۰) ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور واریز کنند.

همچنین حق الامتیاز و حق السهم دولت از کاربر(اپراتورهای) ارائه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ده درصد(۱۰%) افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل واریز می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه