ارسال به دیگران پرینت

آذری جهرمی جواب کنایه های علی ضیا را داد| آذری جهرمی: همه می دونن مشکلتون با چیه!

آذری جهرمی جواب کنایه های علی ضیا را داد. آذری جهرمی گفته است: همه می دونن مشکلتون با چیه! آذری جهرمی وزیر ارتباطات درباره اظهارات علی ضیا در خصوص مناطق محروم و راه اندازی اینترنت 5G در صفحه اینستاگرامش نوشت.

 آذری جهرمی جواب کنایه های علی ضیا را داد. آذری جهرمی گفته است: همه می دونن مشکلتون با چیه! آذری جهرمی وزیر ارتباطات درباره اظهارات علی ضیا در خصوص مناطق محروم و راه اندازی اینترنت 5G در صفحه اینستاگرامش نوشت.

وزیر ارتباطات گفت: اگر نگران جیب مردم و قیمت گوشی هستین، قیمت اون تلوزیونی که کانال‌های شما رو نشون میده از گوشی گرونتره. مشکل شما با گوشی داشتن یا نداشتن نیست، همه میدونن مشکلتون با چیه!

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به اظهارات علی ضیا درباره مناطق محروم و راه اندازی اینترنت ۵G در روستاهای سیستان و بلوچستان واکنش نشان داد.

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"سیمای ملی است دیگر...

اینقدر در فکر حذف این و اون از صداوسیما بودن که خودشون هم حواسشون نیست که رسوندن اینترنت به روستا‌های سیستان و بلوچستان و راه اندازی ۵G در تهران رو با هم قاطی کردن.

آخه جوون دل، ۵G تکنولوژیش بی‌سیمیه؛ وقتی نصب میشه، گوشی هم آنتن میده. شما سخت نگیر.

اگر نگران جیب مردم و قیمت گوشی هستین، قیمت اون تلوزیونی که کانال‌های شما رو نشون میده از گوشی گرونتره. مشکل شما با گوشی داشتن یا نداشتن نیست، همه میدونن مشکلتون با چیه!

مخلص علی آقای ضیا! ولی خداییش دیگه هرچی هم نوشتن نگو، یه ذره هم مراقب اعتبار خودت هم باش. گرفتن برنامه زنده انقدر هم نمی‌ارزه..."

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    درودبرضیا

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه