ارسال به دیگران پرینت

حاشیه های جنجالی مسمومیت "بهنام محجوبی" | "بهنام محجوبی" کیست و چرا مسموم شد؟

مسمومیت "بهنام محجوبی" حاشیه های جنجالی را داشته است. اصلا "بهنام محجوبی" کیست و چرا مسموم شد؟ توضیح درباره مسمومیت «بهنام محجوبی» را در خبر زیر بخوانید.

مسمومیت "بهنام محجوبی" حاشیه های جنجالی را داشته است. اصلا "بهنام محجوبی" کیست و چرا مسموم شد؟ توضیح درباره مسمومیت «بهنام محجوبی» را در خبر زیر بخوانید.

بررسی‌های اولیه و ادعای هم‌اتاقی‌های بهنام محجوبی نشان می‌دهد این زندانی بر اثر مصرف بیش از حد دارو مسموم شده است.

در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی تهران در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تاسف، نسبت به این واقعه اعلام کرد: فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری‌ بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است.

این اطلاعیه می افزاید: زندانی محجوبی از ابتدای امسال تاکنون نیز هیچ درخواست ملاقاتی به جز یک مورد نداشته است ، در تاریخ 7 بهمن 99 مادر وی درخواست ملاقات داشته اند که ملاقات هم انجام شده است.

اداره کل زندانهای تهران تصریح کرده است: در تاریخ 12 بهمن 99 با نظر مرجع قضایی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می‌شود مشروط به اینکه وثیقه 200 میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ شود این موضوع همان زمان رسما و به صورت کتبی به وی ابلاغ می شود.

سازمان زندانهای تهران با اشاره به اینکه بررسی‌های اولیه و ادعای هم اتاقی‌های وی نشان می‌دهد زندانی محجوبی بر اثر مصرف بیش از حد دارو مسموم شده تاکید دارد: موضوع علت مسمومیت وی در حال بررسی دقیق و فوری است و نتیجه نهایی پس از بررسی پزشکی و قضایی اعلام می شود.

گفتنی است این محکوم در غائله خیابان گلستان هفتم در سال 96 دستگیر و پس از طی همه فرایندهای قضایی، به تحمل حبس محکوم شده بود.

بر اساس این اطلاعیه متاسفانه در روزهای گذشته، این محکوم دچار مسمومیت شده که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل می‌شود.

اداره کل زندان‌های تهران در این اطلاعیه، تاکید کرده است، تمام مراقبت‌های مورد نیاز پزشکی در طول دوران حبس و همچنین اقدامات ویژه درمانی در زمان بستری شدن متهم در بیمارستان، به صورت کامل انجام شده و وی هم اکنون نیز تحت مراقبت های ویژه پزشکی است.

مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه: بهنام محجوبی هم اکنون تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی است.

توضیحات جدید درباره مسمومیت «بهنام محجوبی»

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه