ارسال به دیگران پرینت

دادستان زنجان علیه جهرمی اعلام جرم کرد| پرونده جهرمی به تهران ارسال شد

پرونده ای برای جهرمی وزیر ارتباطات در پی نقل قولی از امام خمینی (ره) در زنجان تشکیل شد. بر همین اساس دادستان زنجان علیه جهرمی اعلام جرم کرد و پرونده جهرمی به تهران ارسال شد.

پرونده ای برای جهرمی وزیر ارتباطات در پی نقل قولی از امام خمینی (ره) در زنجان تشکیل شد. بر همین اساس دادستان زنجان علیه جهرمی اعلام جرم کرد و پرونده جهرمی به تهران ارسال شد.

پس از نقل قول آذری جهرمی از امام خمینی (ره) درباره عدم دل بستن به کاخ کرملین، دادستان زنجان علیه جهرمی اعلام جرم کرد.

هفته گذشته آذری جهرمی،وزیر ارتباطات در زنجان گفته بود همانگونه که به کاخ سفید اعتمادی نیست، امید بستن به «کاخ کرملین» هم راهبرد درستی نیست. امام به ما یاد دادند که به «مردم» بویژه کوخ نشینها تکیه کنیم.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: در پی صحبت‌های نادرست و خلاف سیاست‌های نظام آذری جهرمی پرونده قضائی در دادسرای زنجان علیه وی تشکیل شد.

صادقی نیارکی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه هفته گذشته یکی از مسئولان کشور در زنجان صحبتها ی نادرست و خلاف سیاستهای نظام ایراد نمودند که بلافاصله مستندات جمع آوری و با فوریت علیه این مسئول پرونده قضائی تشکیل شد.

صادقی نیارکی اظهار کرد: انقلاب ما مردمی، اسلامی و بر پایه ارزش های و باورهای دینی مردم بوده است، در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه همه تحکیم پایه های نظام و انقلاب است همه ما باید در این راه تلاش کنیم نه اینکه با صحبتهای نسنجیده ارزشهای نظام و انقلاب را زیر سئوال ببریم.

رئیس شورای قضائی استان زنجان اظهار کرد: با توجه به اینکه رسیدگی به اتهامات این گونه مقامات در صلاحیت دادسرای تهران می باشد پرونده با عدم صلاحیت به مرجع مذکور جهت رسیدگی ارسال شد.

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید در مسیر و خط انقلاب قرار بگیرند و کسی نمی تواند با صحبتهای خود انقلاب و نظام را زیر سئوال ببرد افزود: آنچه که هفته گذشته در زنجان اتفاق افتاد و یکی از مسئولان کشور صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام داشتند ، جای تأسف دارد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • خسرو ارسالی در

  اقای جهرمی بسیار انسان شریف وپاکدست وباشرفه

 • ناشناس ارسالی در

  دادستان محترم علت اعلام جرم را نگفتند یا گفتند ما نفهمیدیم
  راستی برای موتور سواران اصفهان اعلام جرم نشده یا اونهم شده باز مانفهمیدیم

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه