ارسال به دیگران پرینت

واکسن زدن برای حضور در المپیک الزامی نیست| الزامی برای زدن واکسن کرونا در المپیک نیست

به تازگی مقررات شرکت در المپیک اعلام شده است که در آن آمده، زدن واکسن کرونا الزامی نیست. اگرچه توصیه کرده اند که ورزشکاران و مسئولان قبل از ورود به توکیو و بازی های المپیک واکسن کرونا را بزنند. بازی های المپیک که بخاطر کرونا عقب افتاده بود قرار است مرداد سال آینده برگزار شود.

به تازگی مقررات شرکت در المپیک اعلام شده است که در آن آمده، زدن واکسن کرونا الزامی نیست. اگرچه توصیه کرده اند که ورزشکاران و مسئولان قبل از ورود به توکیو و بازی های المپیک واکسن کرونا را بزنند. بازی های المپیک که بخاطر کرونا عقب افتاده بود قرار است مرداد سال آینده برگزار شود.

بر اساس مقررات جدید شرکت در المپیک توکیو ۲۰۲۰ که روز دوشنبه توسط کمیته بین المللی المپیک صادر شده است، تزریق واکسن کرونا برای ورزشکاران و مسئولان الزامی نیست.

بر اساس این دستور العمل هر چند واکسینه شدن برای شرکت در بازی‌ها الزامی نیست اما کمیته بین المللی المپیک می‌گوید که کماکان به کشورها توصیه می‌کند تیم‌های خود را پیش از ورود به توکیو واکسینه کنند.

در مقررات جدید آمده است: این درخواست (واکسن زدن) به منظور فراهم کردن محیطی ایمن برای برگزاری بازی‌ها و همچنین احترام به مردم ژاپن است. به این ترتیب آنها اطمینان خواهند داشت که اقدامات لازم برای حفاظت از شرکت‌کنندگان و ژاپنی‌ها انجام شده است.»

بازی های به تاخیر افتاده المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار است مرداد سال ۱۴۰۰ برگزار شود.

کمیته بین المللی المپیک پیش از این اعلام کرده بود که همه ورزشکاران و مسئولان، در بدو ورود به ژاپن واکسینه می شوند.

مقررات المپیک توکیو که به صورت دفترچه راهنمای بازی های ۲۰۲۰ منتشر شده است، همچنین از تمامی کسانی که در بازی‌ها شرکت می‌کنند خواسته است اپلیکیشن ردیابی ویروس دولت ژاپن را دانلود کرده و فعالیت‌های خود در دوره ۱۴ روزه سفر به آن کشور را ثبت کنند

کمیته بین‌المللی المپیک همچنی.ن در آغوش گرفتن و دست دادن را ممنوع کرده و از تماشاگران خواسته است تا از آواز خواندن و شعار دادن خودداری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه