خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

از پنجشنبه تهران بارانی می شود| نیمی از کشور پنجشنبه بارانی و برفی است

وضعیت هوای تهران بارانی می شود. هوای نیمی از استان های کشور نیز از پنجشبه بارانی و برفی می شود. با این حساب از پنجشنبه تا یکشنبه بیشتر مناطق کشور بارانی است.

وضعیت هوای تهران بارانی می شود. هوای نیمی از استان های کشور نیز از پنجشبه بارانی و برفی می شود. با این حساب از پنجشنبه تا یکشنبه بیشتر مناطق کشور بارانی است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای کلانشهرها امروز و فردا هم آلوده است اما با ورود سامانه بارشی جدید و تقویت آن، نیمی از کشور از پنج شنبه تا یکشنبه بارانی و برفی خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی توضیح داد: تهران نیز امروز آسمانی صاف همراه با غبار محلی در برخی ساعات دارد. بیشینه دمای امروز تهران ۱۵ درجه بالای صفر و حداقل دما در مهرآباد به ۴ درجه بالای صفر رسید.

 کبری رفیعی، کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی اکنون کشور گفت: از امروز تا پنجشبنه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار خواهیم داشت که این وضعیت موجب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می‌شود.

رفیعی افزود: سامانه بارشی جدید از بعدازظهر پنجشنبه از سمت غرب وارد کشور می‌شود و بارش‌ها در غرب و مناطقی از شمال‌غرب شروع خواهد شد.

رفیعی افزود: سردترین منطقه کشور، شهرکرد با دمای ۱۲ درجه زیر صفر و همدان ۷ درجه زیرصفر و گرم‌ترین مرکز استان نیز بندرعباس با دمای ۲۵ درجه بالای صفر، گزارش شد.

او تصریح کرد: روز جمعه، بارش‌ها در غرب، زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از شمال‌غرب کشور ادامه خواهد داشت.

رفیعی ادامه داد: روز شنبه در جنوب‌غرب و غرب کشور بارش ها شدت پیدا می‌کند و گستره بارش‌ها به دامنه‌های البرز، سواحل دریای خزر و شمال‌شرق کشور کشیده خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه