ارسال به دیگران پرینت

خواص عجیب فلفل قرمز| فلفل قرمز جلوی سکته قلبی را می گیرد

همه ما می دانیم که استرس و اضطراب فرد را به سکته قلبی نزدیک می کند اما دانشمندان خواص عجیبی از فلفل قرمز کشف کرده اند.فلفل قرمز از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند. برای اینکه خواص بیشتر فلفل قرمز را بدانید این مطلب را تا آخر بخوانید.

 همه ما می دانیم که استرس و اضطراب فرد را به سکته قلبی نزدیک می کند اما دانشمندان خواص عجیبی از فلفل قرمز کشف کرده اند.فلفل قرمز از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری می کند. برای اینکه خواص بیشتر فلفل قرمز را بدانید این مطلب را تا آخر بخوانید. 

پیر و جوان ندارد و زمانی که قرار بر بروز سکته قلبی باشد تنها سلامت و مقاومت جسم فرد است که ایفای نقش می کند . با خوردن یک ماده غذای گیاهی به عنوان مسکن درد قلب از بروز سکته نیز جلوگیری کنید.

افزایش استرس و فشارهای روحی در زندگی و جوامع امروزی هرکسی را در معرض ابتلا به بیماری و سکته قلبی قرار می دهد از این رو آگاهی از راههای پیشگیری و درمان هر دو نیازی هستند که به جد احساس می شوند . ما در این بخش به سراغ نسخه ای خانگی و گیاهی برای کاهش درد و رفع بیماری قلبی رفته ایم . پیشنهاد متخصصان بیماری های قلبی عروقی به تازگی گیاهی را برای این منظور معرفی کرده اند . در رابطه با فواید فلفل قرمز برای سلامتی و تسکین دردهای قلبی بسیار شنیده اید اما از چای فلفل قرمز چه می دانید؟ 

جادوی چای فلفل قرمز در درمان سریع و مسکن عالی درد قلب 

بسیاری از افراد نمی دانند با مصرف کمی فلفل به راحتی از وقوع سکته های قلبی جلوگیری می شود.بر اساس گفته دانشمندان فلفل قرمز تند یک داروی موثر در جهت کاهش بیماری های قلبی و عروقی است و این مکمل غذایی یک ماده شگفت انگیز محسوب می شود.دکتر کریستوفر می گوید: افرادی که دچار سکته قلبی شده اند با نوشیدن چای فلفل قرمز به صورت شگفت انگیزی این عارضه التیام می یابد و این مسئله بر پایه یک فرضیه بوده و به اثبات نرسیده است.فلفل قرمز دارای 90000 واحد اسکوویل است و این ماده از بروز سرطان جلوگیری می کند.

دکتر اشمیت می گوید: اگر چند قطره فلفل قرمز زیر زبان فرد بیهوش بریزیم ضربان قلبش منظم شده و به حالت نرمال بر می گردد و فلفل قرمز جریان خون را در بدن به صورت متعادل نگه می دارد. 

دکتر شولر می گوید: شربت کاین کنتور یک داروی قوی در جهت پیشگیری از حملات قلبی است که ماده اصلی سازنده آن همان فلفل قرمز است و این فلفل بیشتر در مناطق گرمسیری و در جنوب آمریکا و هند به خوبی رشد می کند.وی ادامه می دهد: فلفل قرمز حاوی کپسایسین و آلکالوئید است و این باعث نشاط و رفع خستگی اعضای بدن می شود.گفتنی است فلفل قرمز تسکین دهنده دردهای عضلانی است و این ماده معجزه گر از تشکیل تومورهای ناشی از استعمال دخانیات جلوگیری می کند.گفتنی است؛ بیماران قلبی عروقی باید هر گونه درمانی را تحت نظر پزشک معالج خود انجام دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه