ارسال به دیگران پرینت

تیراندازی مرگبار در کرمانشاه| تیراندازی در کرمانشاه چند نفر تلفات داشت؟

در خبرها آمد که تیراندازی مرگبار در کرمانشاه رخ داده است. این تیراندازی در کرمانشاه منجر به قتل دو زن و یک مرد شد. دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرمانشاه دستور رسیدگی ویژه به حادثه تیراندازی مرگبار خیابان بنت الهدی کرمانشاه را صادر کرد.

در خبرها آمد که تیراندازی مرگبار در کرمانشاه رخ داده است. این تیراندازی در کرمانشاه منجر به قتل دو زن و یک مرد شد. دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرمانشاه دستور رسیدگی ویژه به حادثه تیراندازی مرگبار خیابان بنت الهدی کرمانشاه را صادر کرد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به قتل همسر مرد، وکیل و شاهد دراین حادثه تیراندازی مرگبار، اعلام کرد: به محض وقوع این حادثه ضابطین دستگاه قضایی و بازپرس ویژه قتل استان در محل حاضر شدند.

وی تاکید کرد: ضابطین دستگاه قضایی به سرعت وارد عمل شده و فرد قاتل را دستگیر کردند و اکنون در بازداشت است.

کرمی افزود: باتوجه به جریحه دار شدن افکار عمومی در پی وقوع این حادثه دستور رسیدگی فوری و ویژه آن را صادر کردیم و در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی می‌شود.

سرهنگ آمویی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با تایید این خبر گفت: اختلافات خانوادگی منجر به سه قتل عمدساعتی پیش فردی به یک دفتر وکالت در خیابان بنت الهدی کرمانشاه مراجعه می‌کند و همسر؛ برادر همسر و وکیل او را مورد ضرب گلوله قرار میدهد.

او در ادامه افزود: در این درگیری و تیر اندازی متاسفانه یکی شهود پرونده در دم جان می‌دهد و وکیل و همسرش را مجروح می‌کند.

سرهنگ آمویی افزود: نیروی انتظامی سریعا به محل اعزام شده و شخص ضارب را دستگیر و اسلحه او را ضبط می کند و مجروحان هم جهت مداوا به بیمارستان فرستاده می شوند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با علام اینکه هر دو مجروح متاسفانه به دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت کرده اند گفت: ابعاد این موضوع در دست بررسی کاراگاهان نیروی انتظامی قرار گرفته است.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه