ارسال به دیگران پرینت

تصمیم قطعی ایوانکا ترامپ برای شرکت در مراسم تحلیف بایدن

برخی منابع آگاه در کاخ سفید اعلام کرده‌اند که ایوانکا در شرایطی قصد دارد در مراسم تحلیف بایدن شرکت کند که دونالد ترامپ این تصمیم دختر خود را بعنوان بدترین تصمیم توصیف کرده است.

برخی منابع کاخ سفید اعلام کردند که «ایوانکا ترامپ» دختر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد برای نجات آینده سیاسی خود برخلاف نظر پدرش در مراسم تحلیف «جو بایدن» رئیس‌جمهور بعدی آمریکا که قرار است ۲۰ ژانویه (اول بهمن ماه) برگزار شود، شرکت کند.

بنا بر گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل»، برخی منابع آگاه در کاخ سفید اعلام کرده‌اند که ایوانکا در شرایطی قصد دارد در مراسم تحلیف بایدن شرکت کند که دونالد ترامپ این تصمیم دختر خود را بعنوان بدترین تصمیم توصیف کرده است.

این منبع آگاه در این خصوص گفت: «ایوانکا نگران است که آینده درخشان سیاسی وی در معرض خطر قرار گیرد و (بنابراین) هر اقدامی را برای حفظ اعتبار خود انجام می‌دهد».

طبق این گزارش، رئیس‌جمهور آمریکا تأکید کرده است که خانواده‌اش می‌بایست متحد در مقابل بایدن ایستادگی کنند و یک جبهه متحد را تشکیل دهند.

با این حال، ترامپ به شدت با این تصمیم مخالف است و آن را توهینی به خود توصیف کرده است.

این منبع آگاه در خصوص نظر ترامپ درباره تصمیم دخترش برای مشارکت در مراسم تحلیف بایدن گفت: «او (ترامپ) گفته است که این توهین است که او (ایوانکا) قصد تعامل با کلاهبردارانی را دارد که تلاش می‌کنند تا وی (ترامپ) را به زانو درآورند».

با این حال یکی دیگر از منابع کاخ سفید، تصمیم ایوانکا برای شرکت در مراسم تحلیف بایدن را رد کرد.

این خبر در حالی منتشر شده است که نمایندگان کنگره فشارها به «مایک پنس» معاون ترامپ را برای استناد به متمم ۲۵ قانون اساسی برای برکناری ترامپ از قدرت به دلیل تحریک به شورش افزایش داده‌اند.

نمایندگان دموکرات کنگره اعلام کردند که مجلس نمایندگان آمریکا فردا (چهارشنبه) طرح استیضاح «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا را مورد بررسی قرار می‌دهند و آن را به رأی خواهند گذاشت.

آن طور که این منبع آگاه توضیح داده است، «رئیس‌جمهور (ترامپ) به دخترش گفته است که حضور وی در مراسم تحلیل هزینه‌ سنگینی برای هزاران هواداراش دارد و بدترین تصمیمی است که تابحال گرفته است».

این منبع در ادامه افزود: «ایوانکا متقاعد شده است که با حضور در مراسم تحلیف بایدن نقش مؤثر و مفیدی را ایفا خواهد کرد و هوادارانی را در آینده جذب خواهد کرد. او گفته که می‌تواند از آرزوهای سیاسی خود محافظت کرده و قصد ندارد با شرکت در مراسم آغاز مبارزات انتخاباتی ۲۰۲۴ پدرش که برای همان روز مراسم تحلیف برنامه‌ریزی شده، آینده سیاسی خود را خراب کند و این مراسم را به پدرش و برادرش دونالد جونیور واگذار می‌کند».

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه