خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

ادعای آمریکا: هکرهای ایرانی اطلاعات ثبت نامی برخی رای دهندگان را به دست آورده اند

دستگاه اطلاعاتی آمریکا مدعی شده که هکرهای ایرانی موفق به جمع آوری اطلاعات ثبت نامی برخی از رای‌دهندگان شده‌اند.

دستگاه اطلاعاتی آمریکا مدعی شد که هکرهای ایرانی در اقدامی موفقیت‌آمیز، اطلاعات ثبت نامی برخی از رای‌دهندگان را جمع‌آوری کردند.

به نقل از رویترز، آمریکایی‌ها بار دیگر ایران را به تلاش برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از طریق هک کردن اطلاعات ای‌دهندگان متهم کرده و مدعی شدند که هکرهای ایرانی به اطلاعات ثبت نامی برخی از رای‌دهندگان دسترسی پیدا کردند.

دستگاه اطلاعاتی آمریکا مدعی شده که هکرهای ایرانی موفق به جمع آوری اطلاعات ثبت نامی برخی از رای‌دهندگان شده‌اند.مقامات آمریکایی همچنین مدعی شدند که هکرهای ایرانی پشت ایمیل‌های تهدیدآمیزی هستند که اوایل ماه جاری میلادی برای هزاران آمریکایی ارسال شده است.

وزارت دارایی آمریکا روز پنجشنبه گذشته پنج نهاد ایرانی را به خاطر آنچه که تلاش برای مداخله در انتخابات آمریکا و امور رای دهندگان آمریکایی خواند، تحریم کرد.

«جان رتکلیف» مدیر اطلاعات ملی آمریکا نیز روز چهارشنبه گذشته ایران را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و ارسال ایمیل‌های تهدید آمیز به رای‌دهندگان حزب دموکرات متهم کرد؛ اتهامی که ایران بارها آن را رد کرده است.

در همین ارتباط، پلیس فدرال و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در بیانیه‌ای مشترک مدعی شدند که هکرها توانستند اطلاعات ثبت نامی رای دهندگان دست کم یک ایالت را بدست بیاورند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه