خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

سرقت جلوی چشم صاحب خودرو| متهم گریخت

ساعت 13:50 دقیقه ظهر روز گذشته رهگذرانی که در حال عبور از خیابان کاشانی در غرب تهران بودند با شنیدن فریاد های کمک خواهی مردی میانسال که در تصادف عمدی با خودروی تیبا زخمی شده بود پلیس و امدادگران اورژانس را از ماجرا با خبر کردند.

ساعت 13:50 دقیقه ظهر روز گذشته رهگذرانی که در حال عبور از خیابان کاشانی در غرب تهران بودند با شنیدن فریاد های کمک خواهی مردی میانسال که در تصادف عمدی با خودروی تیبا زخمی شده بود پلیس و امدادگران اورژانس را از ماجرا با خبر کردند.

سارق جوان در یک لحظه خودش را پشت فرمان خودروی تیبا رساند و‌ در برابر صاحب خودرو دست به سرقت زد. سارق حرفه ای برای فرار صاحب خودرو را زیر گرفت و گریخت.

مرد میانسال در شرح ماجرا گفت: لحظاتی قبل مقابل خانه‌ام در یکی از کوچه‌های این محل مشغول شستش خودروی تیبایم بودم که مرد جوانی به من نزدیک شد.

احتمال دادم که به دنبال آدرس باشد اما سارق جوان خیلی زود خودش را به پشت فرمان ماشینم رساند و خودرو را روشن کرد و پایش را روی پدال گاز فشار داد و از محل متواری شد.

در حالی که از وقوع حادثه شوکه شده بودم سوار موتورسیکلتم شدم و سارق را تعقیب کردم. وقتی وارد خیابان کاشانی شدم او در تصادف عمدی من را زیر گرفت و از محل متواری شد.

پس از حضور ماموران پلیس و امدادگران، مرد زخمی به مرکز درمانی منتقل شد.بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری سارق جوان ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه