ارسال به دیگران پرینت

کرونا زوج انگلیسی را پولدار کرد

ویروس کرونا این زن و شوهر را پولدار کرد ! با وجود اینکه ویروس کرونا مشکلات اقتصادی زیادی برای جهان به وجود آورده و ورشکستگی و رکود مربوط به این ویروس در دنیابه یک اپیدمی تبدیل شده است و بسیاری از کارگران هم به دلیل ویروس کرونا در سراسر جهان بیکار شده‌اند، این ویروس برای یک زوج بریتانیایی میلیون‌ها پوند به ارمغان آورد.

زوج جوان توانستند تهدید را به فرصت تبدیل کنند و با استفاده از فرصت , ثروت عظیمی بدست بیاورند . ویروس کرونا این زن و شوهر را پولدار کرد !  با وجود اینکه ویروس کرونا مشکلات اقتصادی زیادی برای جهان به وجود آورده و ورشکستگی و رکود مربوط به این ویروس در دنیابه یک اپیدمی تبدیل شده است و بسیاری از کارگران هم به دلیل ویروس کرونا در سراسر جهان بیکار شده‌اند، این ویروس برای یک زوج بریتانیایی میلیون‌ها پوند به ارمغان آورد.

اندرو مونتاجیو و همسرش راشل در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در مارس گذشته تصمیم گرفتند یک شرکت کوچک بسته‌بندی مواد ضدعفونی‌کننده تاسیس کنند، و در چارچوب توصیه‌های مکرر مسئولان بهداشتی و درمانی بر استفاده از ضدعفونی‌کننده‌ها، کسب‌وکارشان به شدت درآمدزا شد.

رسانه‌ها خبر دادند، یک زوج بریتانیایی که در بخش دارویی فعالیت می‌کردند از ساخت و فروش مایع ضدعفونی‌کننده ۳۰ میلیون پوند معادل ۳۷ میلیون دلار درآمد کسب کردند.

اندرو و راشل موفق شدند در سایه اعمال محدودیت‌های قرنطینه مایع ضدعفونی‌کننده را تولید کنند و آن را به فروشگاهای مختلف بفروشند چنان‌که این درخواست‌ها تا به امروز نیز ادامه دارد.

روزنامه میرور که داستان این زوج را در صفحات خود منتشر کرده نوشت، شرکت این زوج در حال حاضر ۱۲ کارمند استخدام و با هشت شرکت و فروشگاه بزرگ قرارداد امضا کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه