ارسال به دیگران پرینت

محدودیت های کرونایی پایتخت یک هفته تمدید شد

انوشیروان محسنی بندپی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران از تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی پایتخت خبر داد و اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی در تهران تا جمعه ۲۵ مهرماه تمدید شده است.

محسنی بندپی با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از شنبه ۱۹ مهرماه، گفت: تمام محدودیت‌های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه ۱۹ مهرماه تا جمعه ۲۵ مهرماه در استان تهران به قوت خود باقی است.

استاندار تهران در خصوص برگزاری کلاس‌ها در دانشگاه‌ها و مدارس عنوان داشت: این موضوع به صورت مجازی دنبال می‌شود.

بر اساس این گزارش از هفته گذشته استفاده از ماسک از درب منازل اجباری اعلام شد و طبق اعلام قبلی نظارت‌ها بر روند استفاده از ماسک از درب منازل صورت گرفت و پیشنهاد دورکاری و همچنین شیفت بندی در استان تهران به وزارت کشور داده شد، که در حال بررسی در کمیته امور اداری و استخدامی ستاد ملی کرونا است.

گفتنی است که نظارت شهرداری بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مترو نیز ارائه شده چرا که طبق آمار مترو روزانه بیش از یک میلیون مسافر را جابجا می‌کند و نظارت شهرداری تهران بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تداوم استفاده از ماسک در مترو از خواسته‌های استاندار تهران بود.

 

منبع : مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • عامی ارسالی در

    وقتی که طرح ترافیک برای شما نون دارد ونمیتوانیداز درامد بالای یک میلیاردی حاصل از این طرح بگذرید خوب معلومه کارمندان وکارگران ومردم برای رسیدن به مقصد وسرکار از واگن وترن وحشت انگیز کرونای مترو استفاده میکنند خالا هی محدودیت اعمال کنید

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه