خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

الکل تقلبی در بازار داریم؟

او در پاسخ به این پرسش که در بازار چه میزان الکل تقلبی داریم؟ پاسخ داد: الکل تقلبی در بازار وجود دارد. در سال‌های گذشته برخی با خوردن این الکل‌ها جان خود را از دست دادند.

برخی از واحدهای صنفی از کَند شدن توزیع شامپو خبر می‌دهند و معتقدند که برخی از تولیدکنندگان در تولید قوطی شامپو با چالش مواجه شده‌اند. حال آیا کمبود شامپو واقعی است؟

رئیس انجمن صنایع شوینده می‌گوید: وضعیت تولید شامپو در آینده مشخص نیست. فعلا شامپو تولید می‌شود و تاکنون کمبودی در این حوزه دیده نشده است.

بختیار علم بیگی با اشاره به وضعیت مواد اولیه تولیدکنندگان شامپو اظهار کرد: مواد اولیه شامپوها در کشور تولید می‌شود و تنها ۱۰ درصد این مواد اولیه وارداتی است.

او در پاسخ به این پرسش که در بازار چه میزان الکل تقلبی داریم؟ پاسخ داد: الکل تقلبی در بازار وجود دارد. در سال‌های گذشته برخی با خوردن این الکل‌ها جان خود را از دست دادند.

رئیس انجمن صنایع شوینده درباره وضعیت تولید شامپو گفت: فعلا شامپو تولید می‌شود و تاکنون کمبودی در این حوزه دیده نشده است. البته وضعیت تولید شامپو در آینده مشخص نیست. با این شرایط هر آن ممکن است یک فرد کارآفرین ورشکسته شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه