ارسال به دیگران پرینت

شناسایی ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونای جهش یافته انگلیسی در هرمزگان

در ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونای جهش یافته انگلیسی در هرمزگان جمع مبتلایان به این نوع کرونا به ۳۵۸ نفر رسید. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در طول ۴۸ ساعت گذشته موارد با حال وخیم در استان سه برابر شده است که یک هشدار جدی است.

در ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونای انگلیسی در هرمزگان جمع مبتلایان به این نوع کرونا به ۳۵۸ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت:در حال حاضر 85 موارد مثبت کرونا در هرمزگان از نوع کرونای انگلیسی است که این بسیار خطرناک است.

به گفته دکتر نوروزیان شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه، بندرخمیر، قشم، پارسیان و جزیره کیش بیشترین آمار کرونای انگلیسی را دارند.

وی افزود:حضور مسافران نوروزی در استان و بی احتیاطی هم استانی با حضور در دید و بازدید‌ها و مراسم‌ها نیز از عوامل شیوع بیشتر این بیماری است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان همچنین گفت: در 24ساعت گذشته یک خانم 65ساله مبتلا به کرونا از بندر خمیر جان خود را از دست داد و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 46نفر رسید.

دکتر نوروزیان افزود: در 24ساعت گذشته با بستری 21بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان جمع بستری‌ها به 102نفر رسید که از این تعداد 30نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) هستند و حال 13نفر از آنها وخیم است.

وی گفت: در طول 48ساعت گذشته موارد با حال وخیم در استان سه برابر شده است که یک هشدار جدی است.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه