ارسال به دیگران پرینت

کلاس‌های جبرانی دانش‌آموزان تابستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست هیأت دولت، از تشکیل و برگزاری کلاس‌های جبرانی در تابستان سال ۱۴۰۰ برای دانش آموزان، خبر داد.

محسن حاجی میرزایی روز چهارشنبه در حاشیه آخرین نشست هیأت دولت در سال ۱۳۹۹، اظهار کرد:

برنامه‌ریزی برای تشکیل و برگزاری کلاس‌های جبرانی در تابستان سال آینده، یکی از اولویت‌های ما، برای جبران آموزش از دست رفته در ایام کرونا است.

وی با تشکر از زحمات فرهنگیان برای ادامه روند آموزش باکیفیت، در بستر مجازی در طول سال ۹۹، تصریح کرد: قطعاً در سال گذشته فعالیت‌های گسترده‌ای برای ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان انجام شده است. اما باز هم باید ارزیابی دقیق‌تری داشته باشیم و برای برخی از دانش آموزان، که به هر دلیلی از آموزش با کیفیت، محروم بوده و یا نیازمند به فعالیت‌های جبرانی هستند، فعالیت‌های جبرانی پیش بینی و اجرا کنیم.

به گزارش وزارت آموزش و پرورش، وزیر در مورد حضوری یا غیرحضوری بودن کلاس‌های درس در سال جدید، گفت: وزارت آموزش و پرورش، همیشه متقاضی حضوری بودن فعالیت‌های آموزشی بوده است؛ ولی حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس، به تصمیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد.

وی اضافه کرد: ستادملی کرونا، به دلیل نگرانی از سلامت دانش آموزان، اجازه حضور دانش آموزان در کلاس و ارائه آموزش حضوری را به ما نداده است. اگر شرایط سال آینده، مانند امروز باشد از طریق بستر مجازی، آموزش را ادامه خواهیم داد و درصورت کسب اجازه از ستادملی کرونا، آموزش حضوری خواهیم داشت.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • حسین ارسالی در

    جناب وزیر اول اضافه کار پارسال تا حالا بده بعد از این حرفها بزن .تو حتی عرضه نداری به حرفت عمل کنی گفتی حقوق نهایتا تا بیست پنج اسفند میدی اما امروز بیست و هشتم است و خبری از حقوق نیست

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه