ارسال به دیگران پرینت

هشدار پلیس درباره کشف ترقه در خودروها

سخنگوی ناجا گفت: نیروی انتظامی محدودیت‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا می‌کند.

سردار مهدی حاجیان، سخنگو و معاون اجتماعی ناجا در آخرین نشست خبری خود در سال ۱۳۹۹ با اشاره به عملکرد یکساله ناجا گفت: شعار نوروزی نیروی انتظامی امنیت، سلامت و نشاط بهاری است هر یک از این کلمات نقشه راه برای نیروی انتظامی است امنیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و امنیت موجبات تکامل خوشبختی و رفاه جامعه را فراهم می آورد هر جامعه برای توسعه و پیشرفت به مولفه های زیادی از جمله امنیت نیاز دارد. اگر امنیت نباشد توسعه اتفاق نمی افتاد.

وی ادامه داد: در طول این چهل سال بعد از انقلاب اسلامی مردم از مقوله امنیت برخوردار بوده اند. اگر ارتباط امنیت وسلامت را بررسی کنیم می بینیم دو نعمت مجهول هستند که وقتی از دست می روند قدر آن را می دانیم و سلامت و امنیت این دو نعمت هستند در این بحران کرونا مردم قدر سلامت را دانستند امنیت را نیز باید اینگونه بدانیم چرا که اگر امنیت نباشد توسعه سیاسی، اقتصادی اجتماعی و فرهنگی نیست. شادی و نشاط نیز به عنوان یکی از نیازهای روانی انسان است که موجبات سلامت مردم را فراهم می آورد. امیدوارم بتوانیم در تحقق این شعار برنامه ها را اجرایی کنیم.

حاجیان خاطر نشان کرد: همه نیروهای نظامی، انتظامی و مردم مسئله کرونا را جدی گرفته و باید برای سلامت خودمان تلاش کنیم. نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مدنی در این عرصه فعالیتهای چشمگیری داشته است.

سخنگوی ناجا گفت:  نیروی انتظامی به صورت صددرصد در ایام کرونا در خدمت مردم بوده است.

وی درباره اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا گفت: نیروی انتظامی محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را اجرا می کند لذا ما آمادگی داریم با همکاری مردم از این بحران نیز عبور کنیم.

او با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: ما به صورت کامل امشب آماده باش هستیم و با برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد می کنیم. همچنین اگر خودرو یا موتورسیکلت حاوی مواد محترقه توقیف شود  برای راکب و راننده پرونده قضایی تشکیل می شود.

وی ادامه داد:۳۷ میلیون عدد مواد محترقه از ۱۵ بهمن تاکنون کشف و ضبط کرده ایم از این مواد محترقه ۳ میلیون و ۲۰۳ هزار عدد پرخطر بوده اند و تعداد زیادی از افراد در این خصوص دستگیر و شناسایی شده اند و اجازه نمی دهیم عده ای سودجو سلامت مردم را به خطر بیندازند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه