ارسال به دیگران پرینت

فرمانداری تهران | افزایش جریمه تردد غیرمجاز بین استانی در صورت تکرار تخلف

فرماندار تهران گفت: افرادی که بدون دریافت مجوز اقدام به تردد در استان‌ها کنند توسط پلیس جریمه خواهند شد و در صورت تکرار این جریمه‌ها افزایش خواهد یافت.

عیسی فرهادی با اشاره به محدودیت‌های تردد بین شهری توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: بر همین اساس برخی از شهروندان بنا بر دلایلی اعم از موارد درمانی، صنعتی و کشاورزی نیاز به تردد به سایر استان‌ها دارند که در همین زمینه مجوز تردد توسط فرمانداری تهران صادر خواهد شد.

وی تصریح کرد: به دلیل وجود مشکلاتی چون ازدحام تعدد درخواست‌ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، با تصمیمات اتخاذ شده صدور مجوزهای مذکور از روز شنبه 13 دی‌ماه تا سه‌شنبه 16 دی‌ماه متوقف می‌شود و پس از آن به‌صورت آنلاین ارائه خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: در همین زمینه شهروندان می‌توانند از روز سه‌شنبه با مراجعه به سایت که به زودی آدرس آن اعلام می‌شود درخواست خود را ثبت کنند و طی بازه زمانی 24 تا 48 ساعت به درخواست ثبت شده پاسخ داده خواهد شد.

فرماندار تهران افزود: مجوز تردد برای استان‌ها براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته 3 تا 4 روز خواهد بود و بیش از این زمان مجوز صادر نخواهد شد.

وی دلیل توقف صدور مجوز تردد برای درخواست‌کنندگان را تا روز سه‌شنبه به دلیل فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای صدور آنلاین و غیرحضوری مجوزها دانست.

فرهادی با اشاره به اینکه مجوز آنلاین برای برخی از موارد از جمله موضوعات درمانی، صنعتی و کشاورزی صادر خواهد شد، گفت: در ارتباط با مجوز تردد حتما تعادل برای ورود به استان‌ها در نظر گرفته خواهد شد.

فرماندار تهران در پایان گفت: افرادی که بدون دریافت مجوز اقدام به تردد در استان‌ها کنند توسط پلیس جریمه خواهند شد و در صورت تکرار این جریمه‌ها افرایش خواهد یافت.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه