ارسال به دیگران پرینت

باز هم نیکوکاران به میدان آمدند

معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان تهران گفت: در آخرین ماه پاییزی، باز هم نیکوکاران به میدان آمدند تا با اهدای ۴هزار و ۱۱۰ بسته غذایی در روزهای غیبت سرپرست خانه، در امر معیشت به آنان کمک کنند.

 علی اسمعیلی با بیان این که «طی ماهی که گذشت نیکوکاران استان تهران با هدایای معیشتی، آستین همت بالا زدند تا سفره خانواده زندانیان را رنگی کنند»  گفت: نیکی و بخشیدن مال برای کمک به دیگران، آثار و برکات زیادی دارد، در واقع افرادی که برای گذران زندگی نیاز به حمایت دارند، اعضای همین جامعه هستند و نتایج ارزشمند هر گونه یاری رساندن به آنان را می توان در زندگی دید.  

معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان تهران ادامه داد: اگر سرپرست خانواده از به دلیل ارتکاب جرمی زندانی می شود، جامعه باید از خانواده وی حمایت کند تا از بروز آسیب های اجتماعی و اقتصادی جلوگیری کند.

وی با اشاره به نقش جهادگران در این مسیر اظهار داشت: نیکوکاران در قالب گروه های جهادی و مردمی، طی ماهی که گذشت‌ با جمع آوری کمک هایشان، ۴ هزار و ۱۱۰ بسته غذایی به ارزش یک میلیارد تومان به خانواده های زندانیان نیازمند اهداء نمودند تا سفره آنان به ویژه در شب یلدا رنگی شود.

کمک های هر چند محدود به حساب انجمن حمایت از خانواده های زندانیان، ستاد مردمی دیه و کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران و مرکز مراقبت بعد از خروج واریز می شود و نیکوکاران همواره در این مراکز حضور فعال دارند.

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه