ارسال به دیگران پرینت

دادستان ایلام:

علت کوتاهی در درمان و صدور گواهی فوت نوزاد آبدانانی فوراً رسیدگی می‌شود

دادستان ایلام گفت: دستور تشکیل فوری یک کمیته با حضور نمایندگان سازمان بازرسی و نظام پزشکی استان در زمینه بررسی علت کوتاهی در رسیدگی درمانی به این نوزاد و صدور گواهی فوت صادر شده است. وی افزود: با تشکیل جلسه کمیته موردنظر و بررسی علل قصور پزشکی، ماحصل این جلسه و تصمیمات کمیته نهایتاً تا 48ساعت آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

دادستان ایلام گفت: دستور تشکیل فوری یک کمیته با حضور نمایندگان سازمان بازرسی و نظام پزشکی استان در زمینه بررسی علت کوتاهی در رسیدگی درمانی به این نوزاد و صدور گواهی فوت صادر شده است.

افشار خسروزاده دادستان مرکز استان ایلام در گفت‌وگو اظهار داشت: دستور تشکیل فوری یک کمیته با حضور نمایندگان سازمان بازرسی و نظام پزشکی استان در زمینه بررسی علت کوتاهی در رسیدگی درمانی به این نوزاد و صدور گواهی فوت صادر شده است.

دادستان ایلام گفت: با تشکیل جلسه کمیته موردنظر و بررسی علل قصور پزشکی، ماحصل این جلسه و تصمیمات کمیته نهایتاً تا 48ساعت آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

ورود به‌موقع و مسئولانه دادستانی ایلام به مسائل و مشکلات استان تاکنون سبب احقاق حق عامه در موارد متعددی شده است و امیدواریم ماجرای قصور پزشکی و احیای نوزاد 2ماهه در غسالخانه آبدانان نیز منتج به نتیجه مطلوب مردم استان شود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه