خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

امکان اعمال تغییرات در سهمیه ناوگان حمل‌ونقل عمومی

بنزین | امشب سهمیه بنزین آذرماه واریز می‌شود

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به واریز سهمیه بنزین آذرماه وسایل نقلیه شخصی و عمومی در ساعت صفر روز جمعه (یکم آذرماه) در کارت‌های هوشمند سوخت، از احتمال اعمال تغییراتی در سهمیه سوخت ناوگان حمل‌ونقل عمومی خبر داد.

فاطمه کاهی در این باره به خبرنگار شانا گفت: سهمیه سوخت تعیین‌شده برای انواع وسایل نقلیه عمومی و شخصی از ساعت صفر بامداد یکم آذرماه در کارت‌های سوخت مالکان وسایل نقلیه شارژ خواهد شد.

وی افزود: سهمیه آبان‌ماه دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها در صورت عدم استفاده، در کارت‌های سوخت شخصی این افراد ذخیره شده و تا ۶ ماه آینده قابل استفاده خواهد بود.

کاهی همچنین با اشاره به مراجعه دارندگان خودروهای عمومی به جایگاه‌های سوخت به دلیل نگرانی بابت حفظ مانده سهمیه سوخت آبان ماه، از احتمال اعمال تغییراتی در سهمیه این خودروها خبر داد و گفت: در صورت نیاز این تغییرات اعمال شده و در روزهای آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در نخستین ساعت روز جمعه، ۲۴ آبان ماه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، سهمیه‌بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین‌سوز آغاز شد.

منبع: شانا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه