خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

همه عوامل دخیل در تخریب منزل سرپرست خانوار احضار شده‌اند

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس گفت:پرونده قضایی برای متخلفان در این زمینه تشکیل و چگونگی رویداد و زوایای مختلف آن در دست اقدام است و همه عوامل دخیل در تخریب این منزل احضار شده‌اند و شکایت این خانم نیز اخذ و بررسی فوری آن در دستور قرار گرفته است که طی 24 ساعت می‌بایست انجام گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس گفت: همه عوامل دخیل در تخریب منزل این خانم احضار شده‌اند و چگونگی رویداد و عاملان این دستور در دست بررسی و شناسایی است.

 مجتبی قهرمانی امشب در گفت‌وگو با ویژه برنامه سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: آنچه در مورد تخریب منزل این خانم در بندرعباس رخ داده و نوع و شیوه کار و نحوه برخورد با آنچه غیرقانونی خوانده شده است، به طور دقیق در دست بررسی است.

وی افزود: پرونده قضایی برای متخلفان در این زمینه تشکیل و چگونگی رویداد و زوایای مختلف آن در دست اقدام است و همه عوامل دخیل در تخریب این منزل احضار شده‌اند و شکایت این خانم نیز اخذ و بررسی فوری آن در دستور قرار گرفته است که طی 24 ساعت می‌بایست انجام گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس بیان داشت: امروز به شخص مصدوم و خانواده اش از طرف بهزیستی خانه ای تحویل داده شد و به سازمان‌های حمایتی هم دستور قضایی داده شده است که به این خانواده کمک فوری شود.

قاضی قهرمانی همچنین با اشاره به معرفی این خانواده به پزشکی قانونی در صورت تمایل‌شان، خاطرنشان کرد: تحقیق در خصوص نقض حقوق شهروندی از طرف نیروهای شهرداری نسبت به این خانواده نیز صورت می‌گیرد.

وی درباره وضعیت جسمانی خانم صاحب این منزل نیز عنوان داشت: همه خدمات بیمارستانی برای این سوختگی‌های ایشان رایگان شد و باید طول درمان ایشان نیز کامل شود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  تلاش سود جویان مفسد و مخل انیت و ارامش در کشور زیر پوشش های مختلف و کاملا مرموزانه و حیله گرانه برای ایجاد آشوب و بلوا در کشور سازماندهی شده است

 • ناشناس ارسالی در

  ساخت وساز غیرمجاز با دستورقضایی ونظارت ضابطین انجام می شود ولی بعضی وقتا همه چیز برعکس می گردد

 • ناشناس ارسالی در

  اول حکم اعدام صادر میکنی بعد میشین دایه بهتر از مادر همون اول یکاری کنید که به اینجا نکش یه خانواده رو خانه خراب کردین

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه