ارسال به دیگران پرینت

کاهش استفاده از ماسک|میانگین رعایت پروتکل‌ها در صنوف ۶۹ درصد است

دبیر کنترل و مراقبت بیماری کرونا در لرستان با اشاره به کاهش استفاده از ماسک توسط مردم در این استان، گفت: میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی متأسفانه ۶۹ درصد است.

مریم کوشکی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به درصد نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در لرستان، اظهار داشت: استفاده از ماسک در بین کارکنان و شاغلین ادارات و سازمان‌ها به دلیل اجباری بودن، بالاتر از سایر مردم است اما همچنان به ۱۰۰ درصد نرسیده است.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک توسط مردم و مسافران در وسایل نقلیه عمومی درون شهری و برون شهری استان، ۷۰ درصد است، عنوان کرد: این میزان نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است.

دبیر کنترل و مراقبت بیماری کرونا در لرستان، بیان داشت: میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی متأسفانه ۶۹ درصد است.

کوشکی با اشاره به اینکه میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات، مؤسسات و دفاتر دولتی و خصوصی استان ۷۰ درصد است، افزود: میانگین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زندان‌ها و مراکز تأمینی ۸۲ درصد است.

وی، تصریح کرد: بالاترین درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پایانه مسافربری هوایی و ادارات بوده است و کمترین درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در داروخانه‌ها بوده است.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه