ارسال به دیگران پرینت

اختلاس | استان مازندران از کشف اختلاس بانکی خبرداد

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف اختلاس بانکی در یکی از شهرستان های مرکزی استان و شناسایی و دستگیری متهم به ارزش ۵ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال خبر داد.

مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از شعب بانک ها در یکی از شهرستان های مرکزی استان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و اقدامات فنی دریافتند، یکی از کارکنان بانک با سواستفاده از جایگاه شغلی به صورت غیرقانونی از حساب چند مشتری همان بانک اقدام به برداشت غیرمجاز وجه کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران اظهارکرد: متهم پس از دستگیری در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما با ارائه شواهد و قرائن موجود، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اقرار کرد.

میرزایی با اشاره به اینکه برابر بررسی ها و نظر کارشناسان، ارزش ریالی اختلاس ۵ میلیارد و۸۷۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: در این ارتباط متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: برابر دستورات قضائی اقدامات قانونی برای استرداد و انتقال وجوه برداشت شده به حساب مشتریان بانک در دست اقدام است.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه