ارسال به دیگران پرینت

تغییر روند عملیات در حادثه ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تغییر روند عملیات در حادثه ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران خبر داد. وی ادامه داد: قرار شد تا بقیای ساختمان دو طبقه که تخریب شده بود و بسیار ناپایدار بود نیز تخریب شود تا مخاطرات محل کاهش یابد. ملکی اظهار کرد: روند عملیات به صلاحدید فرماندهان تغییر کرده و متوقف نشده است. این اقدامات به جهت ایمن سازی انجام شده و مراحل دیگر عملیات اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تغییر روند عملیات در حادثه ریزش یک ساختمان در خیابان ابوذر تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو  در این باره اظهار کرد: عملیات آتش نشانان در محل حادثه آوار خیابان فلاح که حوالی هفت صبح روز جاری به وقوع پیوست و در پی ریزش یک ساختمان چند تن زیر آوار مدفون شدند همچنان ادامه دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان از پیش از ظهر امروز داخل محل گودبرداری شده مشغول عملیات آماربرداری بودند اما خاک آن قسمت بسیار سست بود و بخشی از خاک ریزش می‌کرد این نگرانی وجود داشت که به آتش نشانان و نیرو های امدادی نیز آسیب هایی وارد شود؛ بر همین اساس ساعتی قبل تغییری در تاکتیک عملیاتی آتش نشانان ایجاد شد.

وی ادامه داد: قرار شد تا بقیای ساختمان دو طبقه که تخریب شده بود و بسیار ناپایدار بود نیز تخریب شود تا مخاطرات محل کاهش یابد.

وی گفت: به وسیله بیل مکانیکی این اقدام انجام شد و پس از آن مجددا عملیات جست و جو به هر طریق ممکن انجام خواهد شد.

ملکی اظهار کرد: روند عملیات به صلاحدید فرماندهان تغییر کرده و متوقف نشده است. این اقدامات به جهت ایمن سازی انجام شده و مراحل دیگر عملیات اعلام خواهد شد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه