ارسال به دیگران پرینت

خط و نشان رئیس پلیس پایتخت به اراذل و اوباش

در این روز‌ها با تمهیدات ویژه‌ای که داشته ایم و همکاری موثری که با دستگاه قضا داریم و همچنین تاکیدات ویژه‌ای که ریاست قوه قضائیه داشتند پلیس وارد عرصه شده و گروه‌های اوباش و عربده کش و اراذلی که علی رغم اینکه خیلی از این‌ها با دستورات قضایی به زندان رفتند و بازداشت شدند، اما متنبه نشدند، در حال برخورد با آن‌ها هستیم.

رئیس پلیس تهران خبر از همکاری ویژه پلیس و قوه قضائیه در برخورد با سلب کنندگان آسایش مردم داد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:رفتار اراذل و اوباش مذبوهانه و ناشایست است که به طور جدی امنیت عمومی جامعه، معابر، خیابان‌ها و تفرجگاه‌ها را به چالش می‌کشند. ما بر وعده و قولی که برای برخورد با این گونه افراد داده بودیم پایبندیم.

سردار رحیمی ادامه داد:در این روز‌ها با تمهیدات ویژه‌ای که داشته ایم و همکاری موثری که با دستگاه قضا داریم و همچنین تاکیدات ویژه‌ای که ریاست قوه قضائیه داشتند پلیس وارد عرصه شده و گروه‌های اوباش و عربده کش و اراذلی که علی رغم اینکه خیلی از این‌ها با دستورات قضایی به زندان رفتند و بازداشت شدند، اما متنبه نشدند، در حال برخورد با آن‌ها هستیم.

رئیس پلیس تهران افزود:این گروه‌هایی که امروز مشاهده می‌کنید از همین دسته افراد هستند، بعضی از این‌ها چندمین باری است که دستگیر می‌شوند و قطعا این بار برخورد جدی‌تر خواهیم داش. گردن اراذل و اوباش و عربده کشان را که قداره ببندند خواهسم شکست و با این افراد شدیدترین برخورد‌ها را طبق قانون خواهیم کرد.

سردار رحیمی با بیان اینکه نیروی انتظامی کوتاه نخواهد آمد، گفت:امنیت و آرامش مردم اصلی‌ترین وظیفه پلیس است و کسانی که می‌خواهند این امنیت را به چالش بکشند و دچار خدشه بکنند، منتظر شدیدترین برخورد پلیس باشند و این‌ها مثل موش در دستان ماموران نیروی انتظامی خفیف و ذلیل می‌شوند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    نمیدونم،کسی که چند بار دستگیر شده بازهم آزاده و خلاف میکنه،اگه بابت هر خلاف شش ماه حبس بکشن باید تمام عمرشون تو زندان باشند.

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه