ارسال به دیگران پرینت

بازداشت ضاربان مسلح محیط‌بان‌ فشم

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۶ ضارب مسلح محیط‌بان جنگل‌های فشم با تلاش ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد.

سردار حمید هداوند جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی حمله مسلحانه تعدادی از شکارچیان غیرمجاز به یکی از محیط‌بانان جنگل‌های فشم که منجر به جراحت شدید این مامور فداکار شده بود، بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی عاملان این ضرب و جرح در دستور کار ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی توضیح داد: با انجام تحقیقات میدانی مأموران پلیس دریافتند که ضاربان در روز حادثه به قصد شکار غیرمجاز و تفریحی به جنگل‌های فشم مراجعه کرده بودند که با مقاومت مأمور جنگلبانی روبه‌رو و بلافاصله با وی درگیر می‌شوند. در این درگیری مسلحانه، مأمور فداکار جنگل‌بانی به شدت مجروح و ضاربان نیز از محل متواری می‌شوند.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی و با تلاش مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ هر ۶ ضارب این درگیری و مخفیگاه آنان در حاشیه یکی از روستاهای فشم شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و دستور بازداشت تمامی متهمان این پرونده اخذ شد.

سردار هداوند گفت: صبح روز بیست‌وسوم شهریور مأموران پلیس به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در ۳ عملیات جداگانه هر ۶ متهم را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان یک قبضه سلاح شکاری لوله بلند به همراه فشنگ‌های مربوطه کشف کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با بیان این‌که متهمان در تحقیقات پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کردند، افزود: هر ۶ عامل این ضرب و جرح برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: همشهری
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه